Atribuită Cumpărare directă

PLASA SUDATA Q 6 NUMAR DE REFERINTA: 390 PRET DE CATALOG: 96,64 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 44313000-7 Plasa metalica (Rev.2) DESCRIERE: PLASA SUDATA Q6 - DIMENSIUNE H/L 200/500 CM - DIMENSIUNE OCHI 10/10 CM

Număr anunț
DA26315711
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS (CUI 4089109)
Furnizor / câștigător
PODTEC SRL (CUI 10256872)
Cod CPV
44313000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
386,56 RON
Valoare atribuită
386,56 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

386,56 RON

din 386,56 RON estimat