Atribuită Cumpărare directă

COLIER PLASTIC BUC 4 13.45 53.78;SARMA ZINCATA KG 3.60 6.72 24.20;SILICON BUC 1 10.92 10.92;FISA CUCIUCATA BUC 2 7.56 15.13;BUTUC YALE BUC 3 40.34 121.01;LACAT BUC 2 13.45 26.89;

Număr anunț
DA26334506
Autoritate contractantă
COMUNA ACATARI (CUI 4323578)
Furnizor / câștigător
METAC SRL (CUI 1250412)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
251,93 RON
Valoare atribuită
251,93 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

251,93 RON

din 251,93 RON estimat