Atribuită Cumpărare directă

COMPONENTA JALUZELELOR VERTICALE SUNT ALCATUITE DIN GARNIJA, BENZI TEXTILE PLUS ACCESORIILE NECESARE BENZILOR TEXTILE SI SUNT REALIZATE DIN TIPURI DIFERITE DE TESATURI. POT FI CLASICE, AVANGARDISTE, PERSONALIZATE, ADAPTABILE PENTRU ANUMITE TIPURI DE INTERIOR CUM AR FI: SEDII DE FIRMA, SPITALE, SCOLI, APARTAMENTE SI CASE REZIDENTIALE, ORICEFEL DE SPATII CARE NECESITA UN GRAD RIDICAT DE PROTECTIE IGIENICO SANITARA (CABINETE MEDICALE). JALUZELELE VERTICALE POT FI ACTIONATE MANUAL PRIN STRANGEREA BENZILOR IN PARTI DE LA STANGA LA DREAPTA SAU DE LA DREAPTA LA STANGA IN PARTEA OPUSA, STRANGEREA BENZILOR CENTRAL SAU SUB FORMA DE CORTINA. DISPUNEM DE O GAMA EXTREM DE VARIATA DE TEXTURI SI CULORI ASA INCAT PUTEM SA AMBIENTAM ELEGANT SI MODERN, CLASIC SAU RETRO, ORICE SPATIU INTERIOR. IN PRET SUNT INCLUSE SI URMATOARELE SERVICII: MASURATORI, TRANSPORT SI MONTAJUL LA SEDIU. SEDIU PRIMARIA FINTINELE

Număr anunț
DA26319273
Autoritate contractantă
COMUNA FÎNTÎNELE (CUI 4327537)
Furnizor / câștigător
MAYDAY SRL (CUI 6370223)
Cod CPV
39515440-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.995 RON
Valoare atribuită
1.995 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.995 RON

din 1.995 RON estimat