Atribuită
Cumpărare directă
1. SIGMA_NOU CS1090-1KT HMG-CoA Reductase Assay Kit - sufficient for 30 assays (1 mL), sufficient for 100 assays (200 ¿L) 2 BUC x 3235.23 RON 2. SIGMA D9132-1G 2,2-DIPHENYL-1-PICRYLHYDRAZYL 1 BUC x 241.02 RON 3. A6778-.1UN ANGIOTENSIN CONVERTING ENZYME FROMRABBIT LUNG 1BUC x 658,11RON
- Număr anunț
- DA26300354
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.369,58 RON
- Valoare atribuită
- 7.369,58 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.