Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant Domestos XXL Pack, 5L este o solutie ideala pentru dezinfectarea diverselor suprafete. Proprietati de baza si avantaje – Clor activ: efect biocid cu spectru larg – distruge eficient bacterii, virusi si mucegaiuri elimina mirosurile neplacute prin distrugerea chimica a sursei acestora indeparteaza efi cient petele de ceai, cafea, vin, urina, mucegai – Parfum: contribuie la imbunatatirea perceptiei senzoriale a curateniei – Surfactanti: asista desprinderea si dizolvarea murdariei difi cile facilitand curatarea – Vascozitate: contribuie la un contact extins cu suprafetele pentru maximum de eficienta Acest dezinfectant Domestos are un larg spectru antimicrobian, distrugand bacterii, virusi, mucegai si pori.

Număr anunț
DA26334419
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Valcea (CUI 2540732)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
710,80 RON
Valoare atribuită
710,80 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

710,80 RON

din 710,80 RON estimat