Atribuită Cumpărare directă

Lenovo Tab M10(X505)16/2GB BlkZA4H0032BG. Pret unitar 161,64 EURO + tva pentru plata in 36 rate. Tip CPE • Tablet Conectivitate • 4G Dimensiune ecran (inches) • 10.1 Rezolutie ecran (pixeli) • 800x1280 Procesor -Model • Qualcomm Procesor - Nr nuclee • 4 Procesor -Viteza (GHz) • 2 Capacitate Memorie (GB) • 16 Capacitate Memorie RAM (GB) • 2 Camera Foto (MP) • 5 Sistem de Operare • Android Versiune Sistem de Operare • v9.0 (Pie)

Număr anunț
DA26333905
Autoritate contractantă
COMUNA VADU MOLDOVEI (CUI 6631469)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.261,44 RON
Valoare atribuită
28.261,44 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.261,44 RON

din 28.261,44 RON estimat