Atribuită
Cumpărare directă
Cant. Specificaţii crt. materialului UM tehnice (capacit. min.) 5 Cartus inkjet Epson T6641 Black 15 buc 1000 pag. 6 Cartus inkjet Epson T6642 Cyan 7 buc 1000 pag. 7 Cartus inkjet Epson T6643 Magenta 7 buc 1000 pag. 8 Cartus inkjet Epson T6644 Yellow 7 buc 1000 pag. 12 Cartus inject HP711-CZ131A 1 buc 2000 pag 13 Cartus inject HP711-CZ133A 1 buc 2000 pag 14 Cartus toner 108R0909/3155 15 buc 2500 pag 16 Cartus toner Canon 712 7 buc 1500 pag 19 Cartus toner hp 1000/1200/1220/1300 1 buc 5000 pag 20 Cartus toner HP 26A 4 buc 2500 pag. 21 Cartus toner HP 36 3 buc 2500 pag. 22 Cartus toner HP 505 1 buc 10000 pag. 23 Cartus HP CRG728 1 buc 2500 pag 24 Cartus toner HP Q 2612A 25 buc 2500 pag. 29 Cartus toner Lexmark 350 2 buc 2500 pag. 30 Cartus toner Lexmark E232/240/330 1 buc 5000 pag. 39 Cartus toner Samsung MLT-D111S 2 buc 2500 pag 40 Cartus toner Samsung MLT-D116S 15 buc 2500 pag 41 Cartus toner Samsung MLT-D204 1 buc 10000 pag. 43 Cartus Xerox 3117 43 buc 2500 pag 44 Cartus Xerox 3140 2 buc 2500 pag 48 Cartus toner Konica Minolta bizhub C227(TN221K) 2 buc 10000 pag 49 Cartus toner HP Laserjet 3050 12 buc 2000 pag 50 Drum Samsung MLT-R116 10 buc 9000 pag. 51 Drum Lexmark MX310 10 buc 60000 pag. 52 Drum OKI 512 13 buc 10000 pag
- Număr anunț
- DA26304027
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN BACAU (CUI 4187255)
- Furnizor / câștigător
- MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.837,10 RON
- Valoare atribuită
- 5.837,10 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.