Atribuită Cumpărare directă

Lampa bactericida dubla sterilizare : Ultraviolete si Ozon, 36W UVC portabila VTAC 3238. Dezinfectare si Sterilizare Incaperi si Obiecte cu Ultraviolete UV-C. Caracteristici principale : Dezinfectare multi directionala avand un unghi de actiune de 360 grade, ce poate acoperi suprafete de pana la 60 mp. Microorganisme distruse: bacterii, virusi, spori de mucegai, drojdii, alge, protozoare. Potrivita pentru dezinfectarea camerelor, incaperilor, sali de clase, dezinfectarea obiectelor, etc. Tub de inalta calitate cu putere de 38W, care are 3 caracteristici importante: eficienta, consum redus de energie si durabilitate.

Număr anunț
DA26323882
Autoritate contractantă
Comuna Epureni (CUI 3394112)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI 7559248)
Cod CPV
33191000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.272 RON
Valoare atribuită
1.272 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.272 RON

din 1.272 RON estimat