Atribuită Cumpărare directă

pachet lic teologic adventist St Demetrescu

Număr anunț
DA26298242
Autoritate contractantă
Liceul Teologic Adventist (CUI 6245468)
Furnizor / câștigător
ROMDIDAC SA (CUI 1555719)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
600,33 RON
Valoare atribuită
600,33 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

600,33 RON

din 600,33 RON estimat