Atribuită Cumpărare directă

Panouri protectie din material Plexiglas cu talpi avand urmatoarele dimensiuni: - 5 buc. panouri 100 x 67 cm; - 2 buc. panouri 150 x 67 cm.

Număr anunț
DA26295568
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
VIZAL SRL (CUI 14885450)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.311 RON
Valoare atribuită
1.311 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.311 RON

din 1.311 RON estimat