Atribuită Cumpărare directă

Heliu 6.0, puritate min 99.9999%, butelie de 50 litri, presiune 200 bar, continut 9.2 mc.

Număr anunț
DA26296501
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
24111300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.075 RON
Valoare atribuită
2.075 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.075 RON

din 2.075 RON estimat