Atribuită
Cumpărare directă
Vizibilitatea ridicata a benzii adezive de semnalizare/avertizare, confera o semnalizare vizuala excelenta si identificarea spatiilor interzise.Aderenta ridicata a acestei benzi permite lipirea pe o varietate de suprafete. -PVC -dimensiuni:50mmx33m -culoare: galben/negru Banda neadeziva de semnalizare/avertizare -culoare: alb/rosu
- Număr anunț
- DA26303915
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Centrala Universitara Carol I (CUI 5042660)
- Furnizor / câștigător
- STAGE & SHOWTECH MANAGEMENT SRL (CUI 25733414)
- Cod CPV
- 44424200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 249,05 RON
- Valoare atribuită
- 249,05 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.