Atribuită
Cumpărare directă
34 pachete care vor avea urmatorul continut: 1 buc - EVALUARE NATIONALA. MATEMATICA SI STIINTE ALE NATURII. Ghid de pregatire. Clasa a VI-a; 1 buc - LIMBA MODERNA 1. LIMBA ENGLEZA. Teorie si aplicatii. Clasa a VI-a; 1 buc - EVALUARE NATIONALA. LIMBA SI COMUNICARE. LIMBA ROMANA-LIMBA ENGLEZA. Ghid de pregatire. Clasa a VI-a; 1 buc - CEI TREI MUSCHETARI. Alexandre Dumas; 1 buc - ION. Liviu Rebreanu; 1 buc - AVENTURILE LUI TOM SAWYER. Mark Twain.
- Număr anunț
- DA26314880
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
- Furnizor / câștigător
- IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.321,86 RON
- Valoare atribuită
- 2.321,86 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.