Atribuită
Cumpărare directă
Diferenta contract nr.65/11.06.2020 -Lucrari suplimentare pentru "Instalare de conducte de evacuare cu executie statie pompare in Str.Libertatii, Comuna Glina"- In urma notelor de renuntare pe articole de deviz se scade valoarea de 3.162,31 lei fara TVA si se suplimenteaza prin note de comanda suplimentare valoarea de 36.075,58 lei fara TVA, rezultand o valoarea suplimentara de 36.075,58 lei fara TVA
- Număr anunț
- DA26312167
- Autoritate contractantă
- S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
- Furnizor / câștigător
- AMC CONSTRUCT FACTORY S.R.L. (CUI 41885392)
- Cod CPV
- 45332300-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.075,58 RON
- Valoare atribuită
- 36.075,58 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.