Atribuită Cumpărare directă

dezinfectant maini 5l-2buc,dezinfectant maini 500ml-3buc,alcool sanitar 500ml-4buc,dozator 500ml-20buc,covoras usa 40x60-20buc,covoras usa 60x80-5buc ,servetele Z verzi-9buc,saci menaj 60l-2se

Număr anunț
DA26335459
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "O.GOGA" HUEDIN (CUI 4485588)
Furnizor / câștigător
REGENT IMPEX SRL (CUI 5058860)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.705,88 RON
Valoare atribuită
1.705,88 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.705,88 RON

din 1.705,88 RON estimat