Atribuită
Cumpărare directă
Aut. Contractanta dorește sa proiecteze AMENAJARE CURTE INTERIOARA COBORÂRE SPRE STR. IZVOR serviciile constau în: locuri de parcare în curtea interioară a primăriei cu pavaj pentru circulație auto, amenajare curții la coborârea spre strada Izvor, amenajare spațiu verde si alei pietonale, configurarea celor două accese ale clădirii primăriei (1 acces este pentru persoane cu dezabilități.
- Număr anunț
- DA26335301
- Autoritate contractantă
- COMUNA GIARMATA (CUI 6049470)
- Furnizor / câștigător
- FRACTALCUBIT S.R.L. (CUI 42346183)
- Cod CPV
- 71222000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.973,50 RON
- Valoare atribuită
- 19.973,50 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.