Atribuită Cumpărare directă

- Lavoar ceramic culoare alba – 4 buc x 134,46 = 537,84 lei - Baterie monocomanda – 4 buc x 67,23 = 268,92 lei - Racord flexibil apa ½-1/2-30cm – 10 buc x 7,98 = 79,80 lei - Scurgere flexibila cu ventil 32x11/4 – 8 buc x 6,30= 50,40 lei - Set fixare lavoar – 4 buc x 6,72= 26,88 lei - Robinet coltar ½-1/ – 8 buc x 12,61= 100,88 lei - Mufa alama ½ - 8 bucx 3,36= 26,88 lei - Silicon sanitar transparent – 5 buc x 15,98 = 79,90 lei - Robinet coltar ½-3/8 – 4bucx 12,61 = 50,44 lei - Racord flexibil apa 3/8- 3/8 – 80cm – 4buc x 15,98= 63,92 lei - Set fixare vas wc – 4 buc x 6,72= 26,88 lei - Vas wc alb – 4 buc x 125,21 = 500,84 lei - Racord flexibil wc 110 -4 buc x 15,98 = 63,92 lei - Banda teflon – 4 buc x 1,4 = 5,6 lei - Fuior – 1 x 3,5= 3,5 lei - Robinet cu bila ½ IE – 4 buc x 12,61 = 50,44 lei - Capac wc alb - 4 x 19,5 = 78,00 lei

Număr anunț
DA26314494
Autoritate contractantă
GRADINITA P.P.1 HUNEDOARA (CUI 23134397)
Furnizor / câștigător
EVEREST INSTAL SRL (CUI 16663492)
Cod CPV
44115200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.015,04 RON
Valoare atribuită
2.015,04 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.015,04 RON

din 2.015,04 RON estimat