Atribuită Cumpărare directă

Factura se intocmeste pe urmatoarele date : SDEE Transilvania Sud SA str.pictor Luchian nr. 25 Brasov RO 14493260 J08/238/2002 Cont RO 48RNCB0188015455290001 BCR Mures.

Număr anunț
DA26333735
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE TRANSILVANIA SUD S.A. (CUI 14493260)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
16311100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.668 RON
Valoare atribuită
1.668 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.668 RON

din 1.668 RON estimat