Atribuită Cumpărare directă

Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste să achiziționeze geantă planșetă pentru desen A3, din material tehtil impermeabil = 2 buc., baterii tip AA cu utilizare universală, alcalin, putre mare pentru dispozitivele consumatoare de energie = 3 seturi., Mine pix parker gel 7 = 15 buc., Agrafe mari birou = 20 buc., Post-it color = 30 buc.,

Număr anunț
DA26334051
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI 11040604)
Cod CPV
30237270-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
532,50 RON
Valoare atribuită
532,50 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

532,50 RON

din 532,50 RON estimat