Atribuită Cumpărare directă

TB NG GR 12X1500X6000 S355J2+N - 9 mp - 287,57 lei/mp + TVA (3 foi 1500x2000) TAXA DEBITARE - 2 buc - 25 lei/buc + TVA

Număr anunț
DA26313134
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
BADUC SA (CUI 1568611)
Cod CPV
44174000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.638,13 RON
Valoare atribuită
2.638,13 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.638,13 RON

din 2.638,13 RON estimat