Atribuită Cumpărare directă

GRUND GRI NUMAR DE REFERINTA: 165 PRET DE CATALOG: 12,61 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 44810000-1 Vopsele (Rev.2) DESCRIERE: GRUND GRI

Număr anunț
DA26315503
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS (CUI 4089109)
Furnizor / câștigător
PODTEC SRL (CUI 10256872)
Cod CPV
44810000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138,71 RON
Valoare atribuită
138,71 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138,71 RON

din 138,71 RON estimat