Atribuită Cumpărare directă

ECHIPAMENTE INFORMATICE în beneficiul subproiectului: „Creșterea performanței academice în învățământ superior din domeniul financiar prin prevenirea abandonului studiiloruniversitare (ROSE-fin)” - Acord de grant nr. 220/SGU/NC/II , conform ofertă transmisă aferentă ADV 1154737.

Număr anunț
DA26264384
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30230000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.899 RON
Valoare atribuită
21.899 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.899 RON

din 21.899 RON estimat