Atribuită Cumpărare directă

Monitor 21.5" AOC E2270SWHN, FHD, TN, 16:9, WLED, 5 ms, 200 cd/m2, 90/65, 20M:1, HDMI, VGA, VESA, , Black Monitor 21.5" AOC E2270SWHN, FHD 1920*1080, TN, 16:9, WLED, 5 ms, 200 cd/m2, 90/65, 20M:1/ 700:1, HDMI, VGA, headphone out, VESA, Black Cod produs: E2270SWHN Producator: AOC Garantie: 36 luni Detalii produs Display port : No Alimentare monitor : Internal Thunderbolt : No D-sub : Yes MHL port : No MNT Card Reader : No Boxe : No Luminozitate monitor : ≤400cd/m2 DVI : No HDMI : Yes Rezoluție monitor : FHD Diagonala monitor : 21.x" Gama monitor : Consumer Culoare monitor : Black Pivot : No Timp de răspuns monitor : 5ms GTG Tip panel : TN-LEDs Tehnologie 3D : No Touch : No USB Port : No Montare perete : 100x100 Transport gratuit pentru minim 2 buc, sau o comanda cumulata de minim 500 lei + tva , sau cumulat cu alte comenzi

Număr anunț
DA26273984
Autoritate contractantă
Penitenciarul Oradea (CUI 23782682)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30231000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
324,37 RON
Valoare atribuită
324,37 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

324,37 RON

din 324,37 RON estimat