Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant pentru maini (Rev.2) - cu respectarea conditiilor din descriere ( Dezinfectant pe baza de alcool etilic in concentratie de 80% v/v cu efect VIRUCID conform recomandarilor standardului EN 14476, BACTERICID EN 13727, FUNGICID EN 1650, cu actiune rapida, destinat dezinfectarii igienice si chirurgicale a mainilor. Categoria de utilizatori: MEDICAL ( Institutii Medico - Sanitare ), PROFESIONAL, INDUSTRIAL, COLECTIVITATI. Acțiune rapidă, fără clătire. Ambalaj practic prevăzut cu pulverizator. PRODUS BIOCID AVIZAT DE MINISTERUL SANATATII COMISIA NATIONALA PENTRU PRODUSE BIOCIDE: Aviz BIO 5092/01/12.24 Autorizatie INCDMMC: 48/10.04.2020 )Produsul va fi livrat la sediul Directiei de Asistenta Sociala Satu Mare. Costul transportului va fi suportat de catre furnizor.

Număr anunț
DA26298126
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SATU MARE (CUI 16047824)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.912,80 RON
Valoare atribuită
1.912,80 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.912,80 RON

din 1.912,80 RON estimat