Atribuită
Cumpărare directă
constructie din inox alimentar cu roti ,doua roti sint prevazute cu sistem de blocare tote politele sint prevazute cu sistem de bare anticadere material depozitat pe ele dimensiunile mesei sint [1200x700xh=900] ,constructia este sunata ceiace iiiiiconfera o rezistenta mare la sarcina si transport
- Număr anunț
- DA26264988
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- SAROM IMPEX SRL (CUI 9348042)
- Cod CPV
- 39120000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.972 RON
- Valoare atribuită
- 3.972 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.