Atribuită Cumpărare directă

ACUMULATOR ROMBAT TERRA 154 AH 1X 504.2 ANTIGEL CONCENTRAT G12 ROSU/1KG 7X 7.56 REDUCTIE 1X 6.72 REDUCTIE M18-M16X1.5 2X 6.72 SONDA ULEI LA BEC 1X 5.04 SOLUTIE DE DEZGHETAT PARBRIZUL 2X 16.81 LUBREFIANT WD-40 450 ML 1X 27.73 LUBRIFIANT MULTIFUNCTIONAL 200ML WD-40 1X 14.29 INEL HOLENDER 22 1X 12.6 SUPAPA MOS SI BABA 1X 27.73 SAIBA CUPRU 18X24 6X 0.42 FURTUN HIDRAULIC M20X1000MM 1X 31.93 furtun hidraulic 20x600 1X 22.69 CAMERA 9.00-16 KABAT VALVA METALICA 1X 63.87 ulei platinum 10w-40/20l 1X 309.24 SUPAPA MOS SI BABA 2X 27.73 REDUCTIE M20X1.5 5X 3.36 RELEU TENSIUNE MECANIC 12V 1X 36.97 ANVELOPA 13.6-28 PETLAS 1X 1092.44 RULMENT 32209 URB 1X 24.37 MOBIL SUPER 1000 X1 15W-40 5L 1X 105.04 CONTACT PORNIRE U650 1X 14.29

Număr anunț
DA26332545
Autoritate contractantă
Comuna Stanceni (Consiliul local Stanceni) (CUI 4591430)
Furnizor / câștigător
TESLO-COM AUTO SRL (CUI 13267817)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.473,95 RON
Valoare atribuită
2.473,95 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.473,95 RON

din 2.473,95 RON estimat