Atribuită Cumpărare directă

1 C009 Scrisoare de solicitare a foii matricole, transmitere si confirmare buc. 20 0.12 2.35 0.45 2 C015 Catalog pentru invatamant prescolar - coperta duplex buc. 5 1.65 8.24 1.56 3 C026b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta duplex buc. 14 5.72 80.12 15.22 4 C026c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - coperta duplex buc 7 5.72 40.06 7.61 5 C029 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),36 elevi - coperta duplex buc 14 5.72 80.12 15.22 6 C043 Carnet de elev pentru invatamantul primar buc. 30 0.98 29.50 5.60 7 C044 Carnet de elev pentru invatamant gimnazial buc. 40 0.98 39.33 7.47 8 C089 Condica pentru evidenta prezentei personalului didactic - coperta duplex buc. 7 20.88 146.18 27.77 9 SS28 Registru comisie metodica - coperta duplex buc. 1 11.37 11.37 2.16 10 SS46a Registru acte aditionale contracte de munca buc 1 25.00 25.00 4.75 11 SS48 Registru evidenta ordine de plata - coperta imitatie piele buc. 1 25.00 25.00 4.75 12 SS52 Registrul registrelor buc. 1 25.00 25.00 4.75

Număr anunț
DA26258770
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 BALC (CUI 21539475)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
512,25 RON
Valoare atribuită
512,25 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

512,25 RON

din 512,25 RON estimat