Atribuită
Cumpărare directă
Unitate imagine Drum unit compatibil Xerox WorkCentre 5325 5330 5335, Black, cilindru, COMPATIBIL 013R00591 Black Drum Cartridge, 90k for WorkCentre 5325/5330/5335 Specificatii Caracteristici generale Tip produs Drum unit Brand compatibil Xerox Model compatibil 5325/5330/5335 Consumabil 013R00591 Randament pagini 96000 Culoare Negru Transport gratuit.
- Număr anunț
- DA26266468
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Caras-Severin (CUI 3227068)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30125000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 428,58 RON
- Valoare atribuită
- 428,58 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.