Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: - HIDRANT RETEZABIL DN 80/1.00 m - 3 BUC -COT DN 80 - 3 BUC - GARNITURA EPDM DN 80 - 6 BUC -SURUB SI PIULITA M 16 - 48 + 48 BUC La livrare produsele vor fi insotite de Declaratie de Performanta si Certificat de garantie (24 de luni)

Număr anunț
DA26257688
Autoritate contractantă
COMUNA SASCUT (CONSILIUL LOCAL SASCUT) (CUI 4353161)
Furnizor / câștigător
ROWATER NET SA BUZAU (CUI 31217116)
Cod CPV
42131160-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.106,40 RON
Valoare atribuită
4.106,40 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.106,40 RON

din 4.106,40 RON estimat