Atribuită Cumpărare directă

Furnizare banda Pentru Delimitare alb-rosu 70mm / 200 ml - 40 buc, Material banda: polietilena foarte rezistenta.

Număr anunț
DA26258699
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA ILUMINAT PUBLIC (CUI 37832144)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
467,20 RON
Valoare atribuită
467,20 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

467,20 RON

din 467,20 RON estimat