Atribuită Cumpărare directă

Balon de resuscitare SILICON Ruben ADULT KIT - 3 buc Masca autoclavabila din silicon pentru balonul Ruben: Marimea 3 - 2 buc Marimea 4 - 2 buc Marimea 5 - 2 buc PREZENTA TINE LOC DE COMANDA SCRISA VA RUGAM EXPEDIATI

Număr anunț
DA26264662
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
33171200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
769,74 RON
Valoare atribuită
769,74 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

769,74 RON

din 769,74 RON estimat