Atribuită
Cumpărare directă
Dozator Sapun Spuma Cu Senzor Alb Tork 15.000 BUC 200.0000 Spuma Dezinfectanta Maini Pe Baza De Alcool 1L Tork 15.000 BUC 82.8200 Baterie Philips R14 1.5V Zinc 2/set 30.000 SET 5.0000 Dezinfectant Lichid Tork Maini Alcool 80% 1L 10.000 BUC 59.0000 Prosop Derulare Centrala Reflex Mini 1Str.343 Portii (12Buc/Bax) 120.000 BUC 11.8400
- Număr anunț
- DA26264332
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.403,10 RON
- Valoare atribuită
- 6.403,10 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.