Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparare, verificare periodica si incarcare a echipamentului de stingere a incendiilor conform oferta nr. 3412/03.09.2020

Număr anunț
DA26258261
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 4505375)
Furnizor / câștigător
FRATIA CIC IMPEX SRL (CUI 2630371)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.990 RON
Valoare atribuită
16.990 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.990 RON

din 16.990 RON estimat