Atribuită Cumpărare directă

Laptop ultraportabil cu procesor Intel® Core™ i3-1005G1, 14" Full HD, 8GB, 512GB SSD, Intel® UHD Graphics, FreeDOS Mouse wireless Bluetooth Geanta Laptop 15.6", Gri/NegruGeanta Laptop

Număr anunț
DA26259274
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA BACAU (CUI 23346500)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.109,21 RON
Valoare atribuită
2.109,21 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.109,21 RON

din 2.109,21 RON estimat