Atribuită
Cumpărare directă
1 C006a Registru - cerere de inscriere in clasa pregatitoare, clasa I - coperta arhiva buc 1 16.82 16.82 3.20 2 C008 Adeverinta(pentru elevi) buc 1 0.05 0.05 0.01 3 C008a Registru pentru evidenta adeverintelor de elevi emise buc. 1 25.00 25.00 4.75 4 C009 Scrisoare de solicitare a foii matricole, transmitere si confirmare buc. 1 0.12 0.12 0.02 5 C016 Catalog pentru invatamant prescolar - coperta imitatie piele buc. 3 5.41 16.24 3.08 6 C026b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta duplex buc. 4 5.72 22.89 4.35 7 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - coperta imitatie piele buc 1 15.90 15.90 3.02 8 C029 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),36 elevi - coperta duplex buc 4 5.72 22.89 4.35 9 C043 Carnet de elev pentru invatamantul primar buc. 12 0.98 11.80 2.24 10 C044 Carnet de elev pentru invatamant gimnazial buc. 10 0.98 9.83 1.87 11 C050 Legitimatie de elev buc 20 0.15 3.03 0.57 12 C051 Catalog cuprinzand rezultatele la examenul de corigenta buc. 1 0.14 0.14 0.03 13 C053 Borderou de corectare/examinare si notare la examenele de corigenta/diferenta buc 1 0.14 0.14 0.03 14 C054 Adresa (de instiintare a parintilor privind absente nemotivate ale elevilor) buc 1 0.05 0.05 0.01 15 C070c Cerere de eliberare copie foaie matricola buc 1 0.10 0.10 0.02 16 C090 Condica pentru evidenta prezentei personalului didactic - coperta arhiva buc. 1 27.83 27.83 5.29 17 C097 Registru intrari-iesiri - coperta imitatie piele buc.
- Număr anunț
- DA26259934
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ROMULUS FABIAN VARADIA (CUI 29022031)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 779,61 RON
- Valoare atribuită
- 779,61 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.