Atribuită
Cumpărare directă
10 8004167 SINA U CIRES 290 BUC 2,00 29,49 49,56 9,42 20 8003928 GALERII LEMN CIRES 300 BUC 2,00 69,00 115,97 22,03 30 4005654 PROFIL ALU.TRECERE DIF.NIVEL A39AU90CM BUC 2,00 18,90 31,76 6,04 40 5009488 STICKY CHIT DE CUTIT ALB 1,5 KG BUC 1,00 15,66 13,16 2,50 50 4017455 FOLIE PEE 2,5MM 16 M2/ROL 30KG/M3 (EPLF) ROL 4,00 33,50 112,61 21,39 60 4019665 PARCHET LAMINAT 8MM C31 5339 PRIMAEVAL PAC 29,00 64,18 1.564,05 297,17 70 4017391 PLINTA ESQUERO 608 STEJAR ROSU 2.5 M BUC 18,00 17,40 263,19 50,01 80 4017400 COLT INT PLINTA ESQ 608 STEJ ROSU 2/SET SET 5,00 6,79 28,53 5,42 90 4017394 COLT EXT PLINTA ESQ 608 STEJ ROSU 2/SET SET 3,00 6,79 17,12 3,25 100 4019527 CAPETE S/D PLINTA ESQ 608 STEJ ROSU 2/S SET 2,00 4,86 8,17 1,55 110 4017397 IMBINARE PLINTA ESQ 608 STEJ ROSU 2/SET SET 7,00 5,75 33,82 6,43 120 1018206 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100BUC PUN 1,00 24,00 20,17 3,83 130 4002998 GLAF PVC VOX 20CM ALB PT. INTERIOR M 6,00 20,90 105,38 20,02 140 4002999 CAPACE VOX GLAF ALB BUC 2,00 4,50 7,56 1,44 150 5001481 SPUMA COMPAKT PISTOL 750ML BUC 2,00 21,00 35,29 6,71 160 3027394 DISTRIBUITOR HARTIE IG. INOX 69088,4 BUC 3,00 129,00 325,21 61,79 170 5009716 SURUB RIG. AUTOFI. 212/3,5X35MM(250 BUC) CUT 1,00 17,42 14,64 2,78
- Număr anunț
- DA26261131
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "DECEBAL" DEVA (CUI 4374520)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.746,19 RON
- Valoare atribuită
- 2.746,19 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.