Atribuită Cumpărare directă

Reparatie echipamente sterilizare Prezenta achizitie tine loc de comanda ferma Garantia reparatiei pana la 31.12.2020 Pe toata perioada garantiei se va intervenii fara costuri suplimentare si ori de cate ori este nevoie la echipamente.

Număr anunț
DA26266096
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0521 BUCURESTI (CUI 8372077)
Furnizor / câștigător
NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119.370 RON
Valoare atribuită
119.370 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119.370 RON

din 119.370 RON estimat