Atribuită Cumpărare directă

DISPENSER HARTIE JUMBO ALB MJ1 60X30,00; DISPENSER PROSOP K4 MECO 25X33,00; DOZATOR PLASTIC DEZINFECTANT M1120 15X43,00; DISCOUNT VALORIC ACORDAT 98,10

Număr anunț
DA26267852
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "DUILIU ZAMFIRESCU"COMUNA DRAGALINA (CUI 4853868)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.171,90 RON
Valoare atribuită
3.171,90 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
05.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.171,90 RON

din 3.171,90 RON estimat