Atribuită Cumpărare directă

Cod Denumire UM Cantitate Pret Valoare neta LMR40X40/5/G Lavete microfibra “Rapido”, 40x40 cm, 5 buc/set, galben SET 2 25.83 51.66 JD7518953 DOMESTOS Professional Pine Fresh 5L BUC 3 49.61 148.83 2988POL Saci menajeri 60litri Rapido, negri, 50buc/rola, Hdpe BUC 10 4.19 41.90 MNFPRGBLUE-M Manusi examinare, nitril, BLUE, M, nepudrate, 100 buc/pac PAC 1 55.00 55.00 PRES-DEZINF Pres dezinfectant pentru industria alimentara, 60x80 cm BUC 3 180.00 540.00 E-2345580 Skinman soft protect FF 20L- dezinfectant pentru igiena mainilor BUC 1 1,056.00 1,056.00 PULVGR Pulverizator gradat, 750ml, PP BUC 20 8.95 179.00 LMR40X40/5/V Lavete microfibra “Rapido”, 40x40 cm, 5 buc/set, verde SET 3 25.83 77.49 2551 Manusi menaj, IDEAL, galbene, L PAC 15 2.27 34.05 G01S Galeata semiovala, albastra, cu storcator, 12 litri BUC 20 11.50 230.00 S35/50HG Saci menajeri HDPE 35 litri, 60 x 50 cm, galbeni, 50buc/rola BUC 3 3.42 10.26 S120/10LN Saci menajeri 120litri Rapido, negri, 10 buc/rola, Ldpe ROLA 20 4.72 94.40 1653POL Saci menajeri 35litri Rapido, negri, 15buc/rola, Ldpe BUC 10 2.01 20.10 MNFPRGBLUE-L Manusi examinare, nitril, BLUE, L, nepudrate, 100 buc/pac PAC 1 55.00 55.00 LMR40X40/5/A Lavete microfibra “Rapido” ,40x40 cm, 5 buc/set, albastru SET 5 25.83 129.15 LB2929 RAPIDO super floor shine, 5L BUC 5 36.82 184.10 MSSPRI Odorizant lichid cu pulverizator "discover multi spray spring" 500ml BUC 10 16.53 165.30 2929 Servetel alb, 33x33, 1 strat, 100buc/pac PAC 48 2.01 96.48 E-9042730 Sirafan Speed, de

Număr anunț
DA26265965
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "Teglas Gabor (CUI 17968592)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.806,32 RON
Valoare atribuită
4.806,32 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.806,32 RON

din 4.806,32 RON estimat