Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare pac.produse curatenie, com.Cartisoara, jud.Sibiu.Pachetul va contine urmatoarele articole: MIKRO-QUAT EXTRA 5L (9047240) DEZINF.BUCATARII-25 ML/1L APA - 2/BAX 1 buc 233.85 lei 233.85 K-SEPT GEL DEZINFECTANT MAINI ETANOL 75% - 5L 2 buc 175.00 lei 350.00 MASCA CHIRURGICALA 3STR, 3 PLIURI IMPORT PRC - 50BUC/SET 40 Set 25.26 lei 1,010.40 POMPITA PENGUIN 5L (92631035) 1 buc 0.00, fara TVA.
- Număr anunț
- DA26266427
- Autoritate contractantă
- Comuna Cirtisoara (CUI 4405929)
- Furnizor / câștigător
- KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI 14154620)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.594,25 RON
- Valoare atribuită
- 1.594,25 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.