Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de telefonie fixa , pentru 2 luni , linii telefonice: 86, ISDN 30 linii fixe,pachet lunar minute mobil pentru linii fixe - 6000minute , televiziune IP 4 , Back-up voce fixa servicii mobile - 26 , pentru INSP - cu sediul in str. Dr. Leonte, nr 1 - 3, sector 5, persoana de contact Georgescu Bogdan, tel 0213183620
- Număr anunț
- DA26257862
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE SANATATE PUBLICA (CUI 26347241)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.000 RON
- Valoare atribuită
- 11.000 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.