Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: Ingrasamant Complex 16.16.16 -3 saci Inscticid Afirm 100g-4 plic Erbicid Total -9litri FUNGICID dITHANE 1KG.- 1PLIC Insecticid Calipso 100ml.-1flacon Vermorel Electric Pandora 16l-1 buc. Insecticid Mospilan 5g-12 plicuri Fungicid Dithane 200g-4 plicuri Insecticid Movento 10ml.-4 fiole Insecticid Warant 1l- 1litru Fungicid Cabrio Top 1kg- 1 kg. Insecticid Karate Zeon 100ml.-2 flacvoane Fungicid Dagonis 1l- 1 litru Topsin 100g.-1plic Insecticid Faster 100ml.-1flacon
- Număr anunț
- DA26275197
- Autoritate contractantă
- Orasul Bechet (Primaria) (CUI 4941390)
- Furnizor / câștigător
- HORTITOM SRL (CUI 15133617)
- Cod CPV
- 03000000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.671,56 RON
- Valoare atribuită
- 1.671,56 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.