Atribuită
Cumpărare directă
1 00016961 *EMAIL IDEEA ROSU 0.75L BUC 3.000 15.12 2 00016967 *EMAIL IDEEA NEGRU 0.75L BUC 2.000 15.12 3 00137265 *EMAIL IDEEA VERDE LUMINOS 0.75L BUC 3.000 15.12 4 00016959 *EMAIL IDEEA ALB POLAR 0.75L BUC 2.000 15.12 5 00016964 *EMAIL IDEEA GALBEN 0.75L BUC 3.000 15.12 6 00016971 *EMAIL IDEEA ALBASTRU MEDIU 0.75L BUC 3.000 15.12 7 00305388 *DILUANT KOBER D551-P 0.9L BUC 2.000 8.39
- Număr anunț
- DA26272573
- Autoritate contractantă
- GRADINITA cu P.P. MAMARUTA (CUI 17968517)
- Furnizor / câștigător
- PROFELIS C&V SRL (CUI 16158695)
- Cod CPV
- 44810000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 258,70 RON
- Valoare atribuită
- 258,70 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.