Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare RCA 12 luni pentru autospeciala FIAT DB-16-LDP

Număr anunț
DA26268357
Autoritate contractantă
LUCRARI DRUMURI SI PODURI DAMBOVITA SA (CUI 10638988)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
865,13 RON
Valoare atribuită
865,13 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

865,13 RON

din 865,13 RON estimat