Atribuită Cumpărare directă

Concentratie : 0.5mg/ml ; Forma : SOL. INJ.; Ambalaj : Cutie x 5 fiole din sticla incolora cu inel de rupere x 2 ml sol.inj. Producator : ZENTIVA

Număr anunț
DA26268317
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Galati (CUI 7465720)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33622100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.217 RON
Valoare atribuită
1.217 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.217 RON

din 1.217 RON estimat