Atribuită Cumpărare directă

cataloage primar și gimnazial, registre matricole, carnete elev

Număr anunț
DA26271575
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 IL CARAGIALE (CUI 29150359)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
904,49 RON
Valoare atribuită
904,49 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

904,49 RON

din 904,49 RON estimat