Atribuită Cumpărare directă

MASTIC BITUMINOS RALUFUG 198 - Mastic Bituminos permanent elastic, polimerizat, folosit pentru etansarea si colmatarea rosturilor, crapaturilor si fisurilor din suprafetele asfaltice si betonate la platforme aeroportuare, autostrazi si drumuri, benzinarii, hale industriale si pavaje.

Număr anunț
DA26268718
Autoritate contractantă
COMUNA CORDARENI (PRIMARIA CORDARENI) (CUI 8613981)
Furnizor / câștigător
SYSTEMATIC SRL (CUI 13595512)
Cod CPV
44831100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.105 RON
Valoare atribuită
3.105 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.105 RON

din 3.105 RON estimat