Atribuită
Cumpărare directă
Plic C5 kraft siliconic (162x229mm) 500 buc/CUTIE Gramaj : 80 gr/mp. Dimensiuni : C5 ( 229 x 162 mm ). Plic C4 mare KRAFT MARO siliconic 229 x 324 mm B4U. Plic B4 cu burduf 5 cm KRAFT MARO siliconic 250 x 353 x 50 mm 130 g mp B4U. Mod de lipire : siliconic - se sigileaza prin indepartarea benzii ce acopera suprafata siliconica si suprapunerea clapelor. Plicuri pentru corespondenta. PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751 062 801 sau Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: vanzari2@dnsbirotica.ro, comenzi@dnsbirotica.ro
- Număr anunț
- DA26273212
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA IANCU DE HUNEDOARA AL JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374318)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30199230-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.240 RON
- Valoare atribuită
- 1.240 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.