Atribuită
Cumpărare directă
N77114 Halat vizitator, alb, XL, material netesut, bucata 19% BUC 7,50 3 3 22,50 KN460102 Rola prosop der. ext. Katrin ,alb, 2 str.,Ø190mm/210mm x 160m,*sistem katrin* 19% BUC 24,00 18 18 432,00 30861 RAPIDO Profesional sapun spuma, bidon 5L 19% BUC 32,00 1 1 32,00 I417814 Hartie igienica pliata, 2 straturi, celuloza, 224foi/pachet, 40pac/bax 19% PAC 3,00 80 80 240,00 R21233AX Protectie incaltaminte de unica folosinta, albastra, 100buc/pach 19% PAC 18,00 1 1 18,00 MP997-SS0.5L Rezerva sapun spuma 0.5L, Linia Skin 19% BUC 11,00 14 14 154,00 MNFPRGBLACK-M Manusi examinare, nitril, BLACK, M, nepudrate, 100 buc/pac 19% PAC 57,00 1 1 57,00
- Număr anunț
- DA26281649
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT SINGEORZ-BAI (CUI 28219133)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 955,50 RON
- Valoare atribuită
- 955,50 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.