Atribuită Cumpărare directă

MAN TOM COMERCIALE MAN TOM COMERCIALE MAN TOM COMERCIALE FILTRU ULEI FILTRU COMB. FILTRU AER BURDUF PLANETARA VASELINA RULMENTI CAP PLANETARA SIMERING PLANETARA FLANSA PLANETARA STG SET SABOTI FRANA

Număr anunț
DA26278699
Autoritate contractantă
SCOALA SLOBOZIA SLOBOZIA (CUI 17161028)
Furnizor / câștigător
AUTO PADOVA SRL (CUI 18646692)
Cod CPV
50100000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.359,63 RON
Valoare atribuită
2.359,63 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.359,63 RON

din 2.359,63 RON estimat